• Príbeh Shelbyho

PRÍBEH HRDINSKEJ SUČKY SHELBY

Nemecký ovčiak zachránil svoju rodinu

Iowa, USA - Píše sa december roku 1999 a rodina Walderbachová sa v teple domova pokojne kochá vianočnou atmosférou. Janet Walderbachová dopečie vianočné cukrovinky a vzápätí uspáva dve malé deti svojich susedov, ktorí sú ich hosťami, aby sa o pár hodín prebudila na ich detský plač. Deti sa sťažujú na bolesť hlavy a pocit nevoľnosti a aj Walderbachovci si uvedomujú, že sa necítia vo svojej koži. Janet však opäť uspáva deti a náhle si uvedomuje, že sama zaspala, keď ju vyruší štekot ich sedemročnej sučky nemeckého ovčiaka. Zo strachu, že sučka opäť naruší detský spánok a z domnienky, že iba potrebuje na prechádzku, ju manžel John vykáže na záhradu. Miesto toho, aby sa však sučka prebehla, zdá sa oveľa viac rozrušená a štekot vôbec neustáva. Naopak ho začne sprevádzať i frustrované škriabanie na dvere a až v momente, keď je rodina donútená vyjsť z domu von, sa sučka Shelby upokojuje. Všetci okamžite pociťujú zvláštnu úľavu a pre istotu zamieria do nemocnice, kde všetkým zistili vážnu otravu oxidom uhoľnatým. Koncentrácia uniknutého oxidu v dome bola 280 ppm, čo je dávka, ktorá je pri dlhšom vystavení smrteľná. Všetkým je jasné, že za svoju záchranu vďačia inštinktom svojho najlepšieho psieho priateľa. Sučka menom Shelby je okamžite vyhlásená za hrdinu a v roku 2000 získava cenu Skippy. Do dnešného dňa je Shelby považovaná za jeden zo symbolov našich psích miláčikov.

Produkty

shelby-srst.png

SHELBY NA SRSŤ

Shelby na srsť je určený pre kvalitnú, zdravú a lesklú srsť. Obsahuje prírodný panenský olej z lososa najvyššej kvality, ktorý sa skladá z omega 3 mastných kyselín, EPA a DHA a veľmi dobre sa vstrebáva a tým aj veľmi dobre využíva. Olej z lososa zlepšuje kvalitu srsti a má tiež pozitívny vplyv na zlepšenie celkovej zdravotnej kondície psa. Shelby Na srsť navyše obsahuje vitamíny a minerálne látky pre lepšiu kvalitu srsti.

Detail produktu

SHELBY PRO POKOJ

Shelby na pokoj je určený na upokojenie psov pri stresových situáciách a na zlepšenie odolnosti proti stresu bez vedľajších účinkov ako je ospalosť alebo letargia. Obsahuje mliečny hydrolyzovaný proteín alfa S1-hydrolyzát kazeínu, ktorý obsahuje bioaktívny alfa-S1 dekapeptid.

Detail produktu
shelby-klid.png
35-large_default.jpg

SHELBY PRO KĹBY

Shelby na kĺby je určený na regeneráciu pohybového aparátu psov. Obsahuje denaturované kolagény v najvyššej kvalite značiek Collyss® a Cartidyss® získavaných z morských živočíchov a natívny nedenaturovaný kolagén získavaný z kuracích chrupaviek.

Detail produktu

SHELBY NA IMUNITU

Shelby na imunitu je určený na zvýšenie imunity psov najmä v chladných mesiacoch, v pokročilejšom veku či v rizikových skupinách psov. Obsahuje EpiCor®, čo je patentovaná látka známa pre svojpozitívnvplyv na aktiváciu imunitného systému a na celkové zdravie.

Detail produktu
shelby---imunita.png